Потрібна якісна комп'ютерна техніка? Інтернет-магазин Umiks пропонує широкий вибір варіантів від ноутбуків і планшетів до найпотужніших настільних моделей за найнижчими цінами. Більш того, купуючи у нас, ви отримуєте безкоштовну збірку придбаного пристрою !

Ноутбук, планшет або настільний комп'ютер

Перш ніж зробити покупку, необхідно зрозуміти, яка комп'ютерна техніка вам необхідна.

Настільні комп'ютери

Якщо ви плануєте використовувати пристрій в одному місці, настільні комп'ютери мають багато переваг перед своїми портативними аналогами. Ось основні з них:

 • Краще співвідношення характеристик і ціни . Ви отримуєте набагато вищі параметри за ті ж гроші.

 • Можливість апрейда . Наприклад, ви завжди можете додати жорсткий диск більшого розміру, якщо ваша система повільно запускається, вимикається або виконує повсякденні завдання.

 • Розмір монітора . У нашому інтернет-магазині ви знайдете широке розмаїття моніторів, що дозволяють отримати ідеальне простір для ігор, роботи або графіки. Будь-який з них ви зможете використовувати зі своїм комп'ютером.

  Портативні комп'ютери

  Сучасна комп'ютерна техніка, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині, може виконувати різні функції залежно від передбачуваного використання. Якщо вам потрібен більш портативний пристрій без втрати основної функціональності, ноутбук є ідеальним варіантом. До того ж, ви завжди можете підключити його до окремого монітора і клавіатури, коли перебуваєте за робочим столом і хочете використовувати екран більшого розміру.

  1. 2-в-1, або трансформери поєднують в собі потужність традиційного ноутбука з додатковими зручностями планшета.

  2. Ігрові ноутбуки володіють відмінною графікою і вражаючим звуком, швидким процесором і максимальним обсягом пам'яті.

  3. Ультрабуки - це тонка, легка форма ноутбука, що має функціональність звичайного пристрою без деяких апаратних функцій, таких як оптичні приводи.

   iPad та планшети

   Чи використовуєте комп'ютер в основному для електронної пошти, перегляду веб-сторінок і перегляду відео? Можливо, вам підійде планшет. У Umiks дана комп'ютерна техніка в Харкові або будь-якому іншому місті України представлена ​​за найвигіднішими цінами.

   Розміри екрану в даному випадку варіюються від 6 дюймів до 18 дюймів. Якщо ви шукаєте щось портативне, щоб взяти з собою куди завгодно, 7-дюймова модель - відмінний вибір.

   Планшети в 10-дюймовому діапазоні забезпечують хороший баланс між портативністю і продуктивністю. Ви не можете керувати ними однією рукою, але вони все ще дуже легкі і компактні.

   Зважте ваші варіанти

   Комп'ютери та ноутбуки в Україні представлена ​​в широкому розмаїтті. Ви завжди повинні враховувати ті параметри, які необхідні саме вам.

   Що б ви не вибрали, ми пропонуємо найкращі умови покупки. Потрібна комп'ютерна техніка? Ціна в Umiks завжди буде найнижчою, що особливо відчутно при придбанні потужних моделей.